ЛЕПЯВКО АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ

Освіта:

У 2002 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

Закінчив магістратуру (2003 р.) та клінічну ординатуру (2005 р.) зі спеціальності «Терапія» на кафедрі шпитальної терапії № 1 Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. Стажувався в Мічиганському університеті (США) з питань геронтології та внутрішньої медицини у 2002-2003 рр., в університеті Південної Кароліни Апстейт (США) – з питань вищої медсестринської освіти у 2006 р. та медичної реабілітації у 2012 р.. У 2013 р. пройшов курси спеціалізації з пульмонології у Національному інституті пульмонології і фтизіатрії ім. Ф.Г. Яновського НАМН України. У 2018 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Терапія» при МОЗ України.

Наукова діяльність:

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Вікові особливості холінергічної регуляції серця» у 2009 р.. Є куратором студентського наукового гуртка кафедри. У 2014, 2015, 2017 роках гуртківці зайняли призові місця на Міжнародних конференціях студентів та молодих вчених.

Наукові інтереси:

Серцево-судинні та легеневі захворювання геронтологічних пацієнтів: статеві аспекти.

Роль епігенетики у розвитку порушень метаболізму.

Внутрішні хвороби у світлі індивідуальної і доказової медицини.