КОМОРОВСЬКИЙ РОМАН РОСТИСЛАВОВИЧ

Освіта:

У 1998 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського, отримавши кваліфікацію лікаря (диплом з відзнакою). У 1999 р. спеціалізувався з кардіології при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Функціональний стан правого шлуночка, міжшлуночкова взаємодія, їх корекція каптоприлом у хворих на гострий інфаркт міокарда різної локалізації".

Протягом 2002-2003 рр. стажувався з кардіології у Європейському Шпиталі ім. Жоржа Помпіду (Париж); у 2003–2005 рр. стажувався при Фундації серцево-судинних досліджень (лікарня Сан Джакомо, Кастельфранко Венето, Італія); у 2005 та у 2008 р. – стажувався з кардіології в університетській лікарні Відня.

Володіє англійською (CAE certificate, level C1, Grade B), італійською (certificato CILS, livello B2), французькою, польською, німецькою іноземними мовами.

Професійні інтереси:

Загальна кардіологія та ехокардіоґрафія.

Доцент Р. Р. Коморовський є членом Європейської асоціації серцево-судинної візуалізації (EACVI), рецензентом журналів Clinical Cardiology, Echo Research and Practice, Journal of Rare Cardiovascular Diseases.