ГУСАК СОФІЯ РОМАНІВНА

Освіта:

У 2004 році закінчила з відзнакою Тернопільську державну медичну академію. У 2004-2005 рр. пройшла інтернатуру на кафедрі терапії та сімейної медицини ФПО та навчання в магістратурі на кафедрі Шпитальної терапії № 2 Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського . У 2005-2009 рр. – навчання в клінічній ординатурі на кафедрі внутрішньої медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

У 2011 році пройшла передатестаційний цикл з терапії на кафедрі терапії та сімейної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського та отримала першу категорію з терапії. У 2012 р. пройшла спеціалізацію за фахом "ревматологія" при Львівському національному медичному університеті ім. Д.Галицького.

Наукова діяльність:

Кандидат медичних наук з 2010 року. Тема дисертаційної роботи: «Порушення ліпідного обміну та мінеральної щільності кісткової тканини у хворих на первинний остеоартроз та шляхи їх корекції» за спеціальністю «Ревматологія» (14.02.12). Автор понад 50 друкованих наукових праць, співавтор посібників «Module1. Principles of internal medicine (Еndocrinology, gastroenterology, hematology, pulmonarydiseases)» та «Module 2. Principles of internal medicine (Cardiology, rheumatology, nephrology)».

Наукові інтереси:

Первинний остеоартроз, метаболічний синдром, дисліпідемія.