Слаба Уляна Степанівна

Завуч кафедри - к.мед.н., доцент, Уляна Степанівна Слаба,
лікар-ревматолог вищої категоріїОсвіта:
    В 1991 р. закінчила лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту за спеціальністю лікувальна справа. Інтернатуру проходила на базі кафедри факультетської терапії ТДМІ. З 1992 р. по 1996 р. працювала лікарем Тернопільської міської клінічної лікарні №2, з 1996 р. по 1998 р. пройшла підготовку в клінічній ординатурі при Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського за спеціальністю внутрішні хвороби. З 1998 р. навчалась в аспірантурі кафедри шпитальної терапії №2. У 2013 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Ревматологія», у 2011 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Терапія» при МОЗ України.

Наукова діяльність:
    Наукову роботу на тему: “Патогенетичне обґрунтування ентеросорбції та цитопротекції для профілактики та лікування гастропатій у хворих на ревматоїдний артрит”. Захист дисертації відбувся 14.09.2001.

Наукові інтереси:
    Лікування та профілактика побічної дії лікарських засобів, які застосовуються у терапії хворих на ревматологічні захворювання.

Наукові публікації та рейтинги:
    Автор та співавтор 74 наукових праць, із них співавтор трьох підручників, два з яких – англійською мовою, та 1 патенту.