Лепявко Андрій Андрійович

Доцент кафедри - канд. мед. наук, доц. Лепявко Андрій Андрійович,
лікар-терапевт першої категорії, лікар-пульмонологОсвіта:
    У 2002 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».
Закінчив магістратуру (2003 р.) та клінічну ординатуру (2005 р.) зі спеціальності «Терапія» на кафедрі шпитальної терапії № 1 Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. Стажувався в Мічиганському університеті (США) з питань геронтології та внутрішньої медицини у 2002-2003 рр., в університеті Південної Кароліни Апстейт (США) – з питань вищої медсестринської освіти у 2006 р. та медичної реабілітації у 2012 р.. У 2013 р. пройшов курси спеціалізації з пульмонології у Національному інституті пульмонології і фтизіатрії ім. Ф.Г. Яновського НАМН України. У 2013 р. присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Терапія» при МОЗ України.

Наукова діяльність:
    Захистив кандидатську дисертацію на тему «Вікові особливості холінергічної регуляції серця» у 2009 р.. Є куратором студентського наукового гуртка кафедри. У 2014 та 2015 роках гуртківці зайняли призові місця на Міжнародних конференціях студентів та молодих вчених.

Наукові інтереси:
    Серцево-судинні та легеневі захворювання геронтологічних пацієнтів: статеві аспекти.
    Роль епігенетики у розвитку порушень метаболізму.
    Внутрішні хвороби у світлі індивідуальної і доказової медицини.

Наукові публікації та рейтинги:
    Автор та співавтор 76 публікацій – 60 наукових та 16 навчально-методичного характеру, з них – 23 статей, 4 посібників, 49 праць у матеріалах з’їздів та конференцій.